Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#1 2008-09-15 09:42:32

Akai

Starszy

Skąd: Lublin/Garwolin
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 46
Punktów :   
ID: 42
Imię w grze: Cesill

Głód w Farenlandzie

*Nag zawezwał wszystkich zainteresowanych by porozmawiać o problemie. Podobno chce wesprzeć Convela*


Podpis...... A na **** mi podpis


Trzeba walczyć z systemem

Offline

 

#2 2008-09-15 14:15:09

Muireann

Wyrocznia

6524907
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 70
Punktów :   
ID: 94
Imię w grze: Sile

Re: Głód w Farenlandzie

*Od dłuższego czasu zajmowała już swoje miejsce, w milczeniu lustrując spojrzeniem pustą dotychczas sale. Biel łączona wraz ze złotem szeleściła przy każdym najmniejszym ruchu, tak samo zresztą wszelaka biżuteria zawieszona na ciele samicy. Czekała cierpliwie, za cierpliwie...*

Offline

 

#3 2008-09-15 16:18:44

Akai

Starszy

Skąd: Lublin/Garwolin
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 46
Punktów :   
ID: 42
Imię w grze: Cesill

Re: Głód w Farenlandzie

*Rozczarowany trochę że na razie cała inicjatywa nie wzbudziła zainteresowania, przemówił wkońcu rad że chociaż przybyła jedna osoba i że jest to akurat Sile* Witaj Sile *przywitał się skłaniając na powitanie głowę, jego białe szaty zaszeleściły* wiesz zapewne o pladze głodu która nawiedziła Farenland, *spojrzał na wyrocznię i jej strój* a ..... przy okzaji ślicznie dziś wyglądasz, w bieli i złocie ci do twarzy. *uśmiechnął się* Wracając jednka do polityki to świetna okzja by wesprzeć funduszem Convela, niezależnie na co ją wyda czy na jedzenie czy znowu uzbrojenie dla swoich wojsk, nasze kontakty w przyszłości byłyby ułatwione. Napewo zrobilibyśmy na nim dobre wrażenie, pytanie czy mamy wolne fundusze, ja sam mogę wyłorzyć 50k niestety nie mam więcej.


Podpis...... A na **** mi podpis


Trzeba walczyć z systemem

Offline

 

#4 2008-09-16 06:41:00

Luthrien

Arcyszaman

6597839
Skąd: Piramida Maasaan
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 84
Punktów :   
ID: 330
Imię w grze: Luthrien Secrash

Re: Głód w Farenlandzie

Mamy wolne fundusze *powiedział ktoś. Po chwili dało się zobaczyć haressdrena.* Ale czy to dobry pomysł by coś im dawać? Znając tamte ssaki szybko zapomną o pomocy jeśli będzie trzeba. Osobiście nie lubię Farenlandu. *a niech se głodują.*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.katowice-deskorolka.pun.pl www.anieme-naruto.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl