Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#1 2009-01-30 10:53:38

Luthrien

Arcyszaman

6597839
Skąd: Piramida Maasaan
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 84
Punktów :   
ID: 330
Imię w grze: Luthrien Secrash

rekrutacja

Na forum GW pojawił się pomysł żeby gracze mogli wybierać księstwo przy rejestracji. Do niektórych księstw mogły by tylko określone rasy i klasy. Jak jakieś księstwo nie chce to nie będzie można ich wybrać przy rejestracji. Co my myślimy o tym?

Offline

 

#2 2009-01-30 13:13:16

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: rekrutacja

Ja mam tu mało do powiedzenie, ale jestem za tym by nie przyjmować kogo popadnie. Mnie się podobały sesyjki z Darkonem nim w końcu złożyłam podanko. Bez żadnych pw nieklimatycznych i zachęcania zbędnego. Ot po prostu wyszło w sesji.
Poza tym był jedynym wytrwałym, któremu się tak długo chciało sesyjki prowadzić. Reszta, która cosik przebąkiwała, jakoś się szybko zniechęciła.
Moim zdaniem, po czymś takim gracz będzie się czuł zobowiązany do starania się. Bo wie, że ktoś coś oczekuje od niego, no a poza tym widać sobie zasłużył na to, by należeć do księstwa.
Poza tym taki system sprawdza się na dłuższą metę. Kiedyś, w innej grze, tylko w taki sposób przyjmowałam do gildii. Trzeba było sobie na to zasłużyć. O dziwo było więcej chętnych niż gdybym niczego nie wymagała.
Jak to mówią, zakazany owoc lepiej smakuje.
Skoro Reptilia leży na wyspie, trudno się tam dostać, to można to wykorzystać fabularnie. Niech gracze zasłużą sobie na bycie tutaj. Skoro Reptilia i tak nie jest potęgą militarną, postawmy na coś inego, niech to będzie zapomniana, tajemnicza wyspa, na którą tylko nieliczni mają wstęp.

Przy okazji można opracować/dopracować wygląd wyspy, opisać tereny, florę i faunę itp. Florę już opisuję, faunę i niektóre tereny tez mam w planie. Jest nas sporo, a co kilka głów to nie jedna .

Offline

 

#3 2009-01-30 13:16:34

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: rekrutacja

Bez sensu:
1. Do księstwa dołączy byle kto.
2. Gracz nie znając reali gry, będzie trafiał do przypadkowego w sumie księstwa.
Co za poszkodowany przez życie wymyślił coś takiego?

Offline

 

#4 2009-01-30 13:18:50

Luthrien

Arcyszaman

6597839
Skąd: Piramida Maasaan
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 84
Punktów :   
ID: 330
Imię w grze: Luthrien Secrash

Re: rekrutacja

Tynek wymyślił Thoran poparł

Offline

 

#5 2009-01-30 14:25:14

Aru

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-26
Posty: 19
Punktów :   
ID: 488
Imię w grze: Aiden

Re: rekrutacja

Gupota...

Offline

 

#6 2009-01-30 15:25:56

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: rekrutacja

Czego ja się spodziewałam takiej odpowiedzi? *Smyra się za szpicem, udając, dla grzeczności, ciężko zaskoczoną*

Offline

 

#7 2009-01-30 23:53:56

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: rekrutacja

Tak sądzę jak i nasza droga reszta graczy.Ot powinniśmy postawić właśnie chyba na fabułę,może jak mawia Akai ,reklamę oraz granie sesji z tymi co ich tam widzimy.Jeżeli zgłosiłby się ktoś sam z siebie i nie miał np. profilu to grzeczna prośba o uzupełnienie,odesłanie na to forum tutaj i po problemie

Fabuła,fabuła i jeszcze raz fabuła (i Władza!!) to podstawa moi mili
Ostatnio nieco zaniedbałem nowych graczy fabularnie przyznaję....nie gram z nimi sesji,a czasami tylko pytam czy nie chcą surek lub coś w tym stylu ale dzisiaj jeszcze rozpocznę jakąś taką wprowadzającą dla tych nowych,co widzę iż są częściej w naszym gronie:) Wierzcie mi,takie "granie" się opłaca bo często te osoby czekają na odkrycie i potem bardzo miło się nam odwdzięczą za docenienie ich ,nie pozostawienie samymi na pastwę brutalnego świata "Gie WU"

Offline

 

#8 2009-01-31 09:21:46

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: rekrutacja

Nu, dobra, ostatnio jakoś mi nie idą sesje, ale co tam, czas przełamać zuą passę. Mogę zająć się werbunkiem, zawsze byłam w tym niezła. Jak kogoś wypatrzycie dawać mi na niego namiary. Jak uznam, że się nadaje, to za nóżkę przyciągnę, albo same nóżki, jak się opierać będzie… No, jakoś tak

Offline

 

#9 2009-01-31 10:16:41

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: rekrutacja

Darkon - jak odeślesz kogoś, kto jest za fabułą tutaj, to możesz od razu pożegnać tę osobę. Powiem szczerze - ja się cieszę, że go nie widziałam. Ew. Wydziel fora o rasach jako widoczne dla wszystkich, a reszta tylko dla określonej grupy.
Wybacz, ze to powiem, ale prócz ww tematów o rasach, to forum to tylko spam i nic więcej. Tu nie ma nic z fabuły.

Kasja - uważam, że elfka nie powinna prowadzić werbunku. Co jak co, jest to państwo jaszczurów. Dla mnie to ciut dziwne, że werbunek prowadzi elfka. Ja bym podziękowała. Wybacz. Nie mam zastrzeżeń do twoich umiejętności (choć ich nie znam). Dla po prostu mija się to z celem. Ot i tyle.

Offline

 

#10 2009-01-31 11:34:57

Muireann

Wyrocznia

6524907
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 70
Punktów :   
ID: 94
Imię w grze: Sile

Re: rekrutacja

Poruszę temat księstw przy rejestracji na zebraniu MG. Może uda mi się im to wybic z głowy.

Offline

 

#11 2009-01-31 14:27:39

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: rekrutacja

Masz rację Gardya, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Poza tym zawsze są NPC w ostateczności, bo Sroki to se nie ubiję, już dwa razy to robiłam i wraca, jak bumerang łachudra ;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anieme-naruto.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl