Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#1 2009-02-11 10:23:28

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Ważne!! Zasady!!

Miśki pluszowe moje.
Na wstępie kilka zasad. Jeśli chcecie się dobrze bawić, zamiast gapić się na ekran, gdzie żadna kopertka nie zamiga musicie je stosować i tyle. Ja i Pani Kapitan będziemy wam starały się zorganizować nieco, ale nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego i za wszystkich. Nieco wysiłku, a będą efekty.
1.    Odwiedzanie forum jest obowiązkowe przynajmniej raz na dwa - trzy dni.
2.    Macie się na nim udzielać, mówić co wam nie odpowiada, co chcecie, co proponujecie. To nie moja banda, czy kapitan, ale nasza! My ją tworzymy.
3.    Zacznijcie się przyzwyczajać, że gdy wchodzicie na GW, pierwsze co, to sprawdzacie, czy ktoś z naszych nie jest w karczmie i nie ma problemów. Wtedy wszystko na bok i idziecie pomóc.
4.    Jak wypatrzycie jakiś codziennik, na który możemy zrobić włam i rozpirz, od razu meldować na forum. Wyszukujcie powodów do rozrób, gdzie się da.
5.    Macie pomysł komu wtłuc, co nawywijać, pisać na forum propozycje.
6.    Powymieniać się gg, jeśli łaska, poodrywać ze sobą sesję, musimy się zgrać.
7.    Kto nie czuje się mocny w walkach, zgłaszać – poćwiczy się to (najlepiej na codzienniku, będą PFy)
8.    Potrzebujecie minerałów, gotówki, ktoś wam podpadł – pisać, jesteśmy jednością i wspieramy się nawzajem na dobre i złe.
9.    Jak ktoś mi postanowi zdradzać to mu [cenzura] i [cenzura] i do tego [cenzura]. Odejść można, zdradzić nie. Ja w takich wypadkach nie mam litości. Ile by mnie to nie kosztowało to zniszczę postać. Jakby ktoś nie wiedział postać można zniszczyć ostatecznie, bez możliwości wskrzeszenia.
10.    Nie włazić na resztę forum, jeśli nie jesteście obywatelami Reptilli. Jesteśmy tu gośćmi, mamy swoje podwórko i uszanujmy to.

A no tak, zapomniałam:
11. jak ktoś znika na dłużej, proszę o info (urlop, wakacje, ban u starych) i wycofywać się wtedy jakoś zgrabnie z codzienników (potknął się na skórce od banana, miał nagłe nieprzewidywane spotkanie z sosną, najadł się dzień wcześniej czereśni i musi na bok), by nie blokować. Staraj cie się odpisywać raz dziennie, no raz na 2 dni
Pytania? Jakieś jeszcze propozycje?

Ostatnio edytowany przez Kasja (2009-02-11 14:15:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.srk-priyanka.pun.pl www.anieme-naruto.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl