Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#1 2009-02-17 10:42:48

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Ćwiczenie walk

Skarby moje słodkie, chciałabym byście się zgłosili na ochotnika, nim powiem, że nie macie wyboru, na walki na codzienniku. Dokładnie chodzi o trening walk w duelach. Chcę by każdy pokazał na co go stać.
Zasady:
1.    nie ma MG, sami oceniacie własne i przeciwnika ruchy
2.    ja i tak będę sobie to oglądać i się czepiać, by wychwycić błędy, ocenić z boku (choć nie obraziłabym się, żeby ktoś pomógł i też oceniał, jednak jeśli się nie znajdzie poproszę starego znajomego, ale wtedy to wasz ból, hehe, bo to pierwiastkowany perfekcjonista i wytknie każdy szczególik, nawet taki, jaki by MG doświadczony przegapił)
3.    codzienniki nie forum, bo za to są PFy
4.    proszę się zgłaszać poniżej wstawiając równocześnie kartę fabularną do gry (będę korygować w razie czego, a jak mi jakiś walnie – miecz, za pasem topór, a w bucie i rękawach sztyletów osiem to pierdyknę najpierw jego, potem sama na zawał; tylko jedna broń), potem wylosuję kostką, kto z kim walczy.
Co to da? To zarąbista szkoła nie tylko walki, ale samokontroli i oceny przeciwnika.
Takie ćwiczonka co czas jakiś będziemy przeprowadzać, jeśli wam się spodoba, na pewno chcę by każdy nowy w bandzie się tym wykazał.

Offline

 

#2 2009-02-17 14:17:00

Lorelai

Pirat

2598218
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 26
Punktów :   
ID: 556

Re: Ćwiczenie walk

no, mi sie na pewno przyda co takiego;d Lorelai standardowo szabelka, do tego sztylecik w kieszonce, wszak piraci rzadko kiedy uczciwie walcza xd ubranie marynarskie

Offline

 

#3 2009-02-17 14:30:51

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: Ćwiczenie walk

Ciotka, kartę proszę, dokładny opis, tak, żeby potem nie było niespodzianek, że ktoś coś klasnął i wytrzasnął.
Może dam dla przykładu taką, jak kiedyś na forum robiłam, w jpg, ale będzie na wzór. (Nie, nie będę nam takich rzeźbić, nie chce mi się i potrzeby nie ma)
http://images31.fotosik.pl/196/99b7924edbc2fd5dmed.jpg
Link, co by większe se obejrzeć:
http://images31.fotosik.pl/196/99b7924edbc2fd5dmed.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

Dobra, bo namotałam tą kartą nieco i pytanka się posypały... Nie, żadnych zdjątek i chrzanienia się z JPGami, żadnych statów.
Obejrzyjcie sobie tylko 1 stronę. Mniej więcej coś o takiej treści zawsze ślijcie MG przed walką, czy wyprawą. W czasie samej walki wyposażenie podręczne jest zbędne, ale na wyprawie konieczne, żeby potem nie było, że na przykład używacie liny, a jakoś nikt wcześniej o niej nie wspomniał.
Pamiętajcie, że kartę należy zmodyfikować i dostosować każdorazowo, drobne zmiany w ubiorze mogą pomóc lub zaszkodzić.
Na tą zabawę naszą starczy tylko opisać:
- ubiór,
- oręż.
Metryczkę wstawcie tylko po to, by wam w krew weszła. No, to chyba wszystko, jak pytania, to dawać je najlepiej tu, co by wszystko sobie wyjaśnić przy wszystkich. Jak uznacie, że się przyp* i za wiele wymagam, to też powiedzcie. Mnie szkolili bardzo dobrzy gracze, nauczyli mnie skrupulatności i szczegółowości, mogę się więc rozpędzić i być męcząca, a nie chcę wam gry obrzydzić. Za usterki więc z góry przepraszam.

Ostatnio edytowany przez Kasja (2009-02-17 16:12:12)

Offline

 

#4 2009-02-17 16:29:33

Malshenro

Pirat

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 11
Punktów :   
ID: 4357
Imię w grze: Malshenro?

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Rastfar
Przydomek: Piaskowy Płaszcz
Rasa: Człowiek
Profesja: Fechmistrz
Wzrost: 177
Waga: 80
Kolor włosów: Ciemnobrązowe
Kolor oczu: Zielone
Ubiór: Biała koszula "zapinana" na rzemienie, obcisłe czerwone spodnie, ciemna chusta wetknięta za skórzany pasek, wysokie (Sięgają prawie do kolan) buty o stalowej podeszwie, metalowy ochraniacz na lędźwia, żółty piracki kapelusz, długi żółty płaszcz
Uzbrojenie: Dwa jatagany, długi hak
Cechy szczególne: Zawsze w jaskrawożółtym płaszczu i kapeluszu
Umiejętności: Improwizacja (Postać dostosowuje sie szybko do terenu oaz przedmiotów w jakich otoczeniu walczy i umie je dobrze wykorzystać), Pewny chwyt (Trudniej wytrącić broń z dłoni postaci), Opanowanie (Postać nawet przy ciężkich ranach jest opanowana i nie panikuje), Oburęczność (Postać posługuje się sprawnie obydwiema rekami)

Ostatnio edytowany przez Malshenro (2009-02-17 19:53:48)

Offline

 

#5 2009-02-17 18:39:38

Gwalchmei

Pirat

Zarejestrowany: 2009-02-14
Posty: 6
Punktów :   
ID: 796
Imię w grze: Gwalchmei

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Gwalchmei
Przydomek:
Rasa: Półelf
Profesja: Skrytobójca
Wzrost: 170
Waga: 70
Kolor włosów: Bardzo jasny blond
Kolor oczu: Szarozielone
Ubiór: Biała koszula z mosiężnymi guzikami, skórzany ćwiekowany kaftan (ochrania korpus i ramiona, tak jak zbroja skórzana), ciemne spodnie, wysokie buty. W pasie przewiązany jest złożoną na pół długą ciemnozieloną szarfą.
Uzbrojenie: 2 sztylety: 1. (kordelas) do walki wręcz za pasem, 2. zwykły dobrze wyważony sztylet schowany w bucie (nadaję się zarówno do rzucania jak i walki wręcz), mała kusza błyskawiczna z zatrutymi strzałkami (trucizna powoduje skurcz i zdrętwienie mięśni w okolicy trafienia, czas działania: 3 rundy)
Cechy szczególne:
Umiejętności: Miotanie przedmiotami
                    Oburęczność
                    Podstawy alchemii (znajomość trucizn)
                    Postawy anatomii humanoidów

Offline

 

#6 2009-02-17 19:48:34

Best

Reptiliańczyk

13838930
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 11
Punktów :   
ID: 585
Imię w grze: Bestryn

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Bazil (Lynn Antoine)
Przydomek: Wilczek
Rasa: Człowiek
Profesja: Fechmistrz
Wzrost: 188
Waga: 85
Kolor włosów: Blond
Kolor oczu: Stalowoszare
Ubiór: Materiałowe luźne spodnie koloru czarnego najczęściej wpadające w wysokie do kolan buciory, najczęściej oficerki. Białą koszula bez rękawów okryta czarnym lub czerwonym krótkim kaftanem. Szeroki pas nisko na biodrach opuszczony z orężem. Rękawice grube ze stalowymi ćwiekami na knykciach, często też stalowe zarękawia.
Uzbrojenie: Lekki, delikatnie zakrzywiony kordelas z czarnej stali, z ząbkowanym ostrzem, lewak.
Cechy szczególne: Fryzura, nietypowy oręż, szrama na klacie.. i kilka mniejszych. Dziara w kształcie wilczej łapy na prawym ramieniu, Wilczy łeb na lewej piersi. Smok tuż pod potylicą, częściowo przykryty włosami.
Umiejętności:  "Akrobata"
                      "Mistrz Tańca Akrobatycznego"
                      "Reflex"
                      "Błyskawiczne przygotowanie Broni"
                      "Fechtunek"
                      "Tortury"

Umiejętności wpisałem te co miłaem przed odejściem umek.. : P

Offline

 

#7 2009-02-17 21:45:59

Koguy

Pirat

status 5970244
4751702
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 9
Punktów :   
ID: 4241
Imię w grze: Shirru
WWW

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Shirru
Przydomek: ---- Bo długouchy to nie przydomek:P
Rasa: ELF
Profesja: Morderca
Wzrost: 180
Waga: 75
Kolor włosów: Czarne
Kolor oczu: Brązowe
Ubiór: Wytarty Skórzany pancerz wzmocniony ćwiekami.szeroki skórzany pas koloru czarnego .Spodnie najczęściej luźne ciemne lub brązowe.Wysokie skórzane Buty o miękkiej podeszwie.
Uzbrojenie: Dobrze wykonany sztylet,Długi miecz przy pasie
Cechy szczególne:Krotko obcięte włosy,Białe zęby

Offline

 

#8 2009-02-20 15:18:58

Munrin

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Munrin
Przydomek: Nie ma.
Rasa: Krasnolud
Profesja: Łucznik
Wzrost: Około 4 stóp
Waga: 15 Kamieni.
Kolor Włosów: Czerwienne
Kolor Oczu: Czarne
Ubiór: Zwykła biała koszula i spodnie takie 3/4 sięgające mu do połowy piszczeli koloru ciemnoniebieskiego. Buty skórzane dość długie sięgały mu za spodnie które nosił.
Uzbrojenie: Długi łuk i dwa jednoręczne topory przy pasie.

Offline

 

#9 2009-02-21 22:41:53

Lorelai

Pirat

2598218
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 26
Punktów :   
ID: 556

Re: Ćwiczenie walk

Miano: Lorelai
Przydomek: Miedzianowłosa
Rasa: Człowiek
Profesja: Łotrzyk
Wzrost: 175
Waga: 55
Kolor włosów: rude
Kolor oczu: zielone
Ubiór: biala koszula z lnu tkana, spodnie skorzane wpuszczone w kozaki, w talii przewiazana czerwona chusta
Uzbrojenie: kordelas za pasem, jeden sztylet wlozony między koszule a chuste, drugi w bucie
Cechy szczególne:
Umiejętności: znajomosc broni bialej, plywanie, oburecznosc

Offline

 

#10 2009-02-23 08:58:03

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: Ćwiczenie walk

Gwalchmei kontra Bestyn na plaży nocą http://www.gildwars.pl/diary.php?view=wpisy&id=522
Lorelai kontra Shirru w dżungli http://www.gildwars.pl/diary.php?view=wpisy&id=523
Malshenro kontra Munrin w jeziorku http://www.gildwars.pl/diary.php?view=wpisy&id=524
Pamiętajcie:
1. poza tym co napisaliście w kartach macie umki rasowe, do tego jesteście kim jesteście, macie określone gabaryty, cechy, itp, itd
2. pierwszy post opisujący postać (zawsze! w walkach)
3. nie ważne kto wygra, tylko jak będziecie oceniać swoje i przeciwnika ruchy, umiejętności, umki, opisy, jak wykorzystacie to kogo on, a koto ty odgrywacie
4. nie musicie czekać na moją odpowiedź, nie jestem MG tylko obserwatorem, jednak z drugiej strony nie sprezentujcie mi 20 wpisów w 1 wieczór, bo się pociacham rooshophym gelkiem ze szcześcia
5. pokażcie klasę, KF ja wiedzieć, co sobą reprezentujemy, mają wiedzieć kim są Piraci Podbitej Flaszki!
6. każdy inny z bandy ma prawo wejść na codziennik, jako obserwator, ale nie przeróbcie mi codziennika na wieczorek psiapsiółek, pisać wtedy sporadycznie, każdy codziennik ma już po dwie gwiazdy
7. pamiętajcie, że za te codzienniki będą PF-y, jak za każdy, w którym będziemy brać udział
8. udanej zabawy

(Mamciu, ale nudzę *wali łebkiem w biurko* Już się zamykam)

Offline

 

#11 2009-02-23 16:45:32

hasarr

Pirat

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ćwiczenie walk

Miano:Hassar
Przydomek:Hash
Rasa:Człowiek
Profesja:Alchemik
wzrost: 192cm
waga:87kg
Kolor włosów:czarny
Kolor oczu:czarny
Ubiór:W barwach ziemi, tzn. brąz, czarny, zwykłe szaty uszyte samodzielnie
Uzbrojenie: sztylet, maczeta, zęby

Offline

 

#12 2009-02-23 19:49:35

Lorelai

Pirat

2598218
Zarejestrowany: 2009-02-06
Posty: 26
Punktów :   
ID: 556

Re: Ćwiczenie walk

kasju, poprawka; nazwa brzmi 'zeglarze pobitej flaszki' xd

Offline

 

#13 2009-02-24 07:18:26

Kasja

Reptiliańczyk

9064880
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 82
Punktów :   
ID: 540

Re: Ćwiczenie walk

Jo laska
Has, sirotko Marysiu. Tu się na trening zgłaszamy, nie karty uzupełniamy do bandy. Ja Cię uduszę. A jak tak bardzo chcesz się bić to masz do wyboru. Piszesz się?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anieme-naruto.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl