Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#1 2009-01-25 11:35:42

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Kilka Pytań do graczy

No dobra moi mili dawno tego nie robiłem ale pora nieco popisać i pozakładać tematy

Jak widzicie po pewnym kryzysie "gadziości" nasza mała krainką się rozrasta (znowu mamy mieszkańców liczonych powyżej liczby 24.Obecnie chyba nawet 30:P) Tak więc pora na pytanka do graczy (wiem,Rada podejmuje większość decyzji ale ja np. chciałbym wiedzieć kilak rzeczy jak to widzą gracze którzy np. w politykę nie lubią się bawić)

1.Ilu z was chciałoby opisać jakąś część Reptilii lub posiadać pole mapy na własność?
2.Czy jesteście za tym by przyjmować do Reptilii tylko osoby z profilem lub wymagać od nich profilu?
3.Co sądzicie o polityce jaką prowadzi nasze państwo?(Reptilia nie Polska:P)

Offline

 

#2 2009-01-25 11:43:24

Dżibrill

Starszy

status 5395348
1147433
Skąd: Jaszczurkowo.
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 40
Punktów :   
ID: 531
Imię w grze: Nurash
WWW

Re: Kilka Pytań do graczy

hehehe;p

1. Ja chce pustynie i to cala, wiadomo czemu ; )
2. Zarówno wymagac profilu jak i przyjmowac z profilem. Nalezaloby rowniez bardzo zdecydowanie wymagac znajomosci spolecznosci gadow i konkretnej przynaleznosci do danego szczepu.
3. A jaka prowadzi? Bo nie jestem w temacie ;p


"Wielką cywilizacje można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi wewnątrz."

Wrrr... chrup, chrup... mlask, mlask...

Offline

 

#3 2009-01-25 12:03:59

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kilka Pytań do graczy

To i ja coś dodam od siebie :d

1. Pole mapy na własność - ba, głupie pytanie. Na kiedy opis dostarczyć?
2. Zgadzam się z przedmówczynią (choć ja się nie kwalifikuję w takim razie do Reptilii )
3. Moja wiedza jest chyba bardziej niż ograniczona na ten temat.

Niestety jakoś ostatnio jestem ograniczona wyłącznie do alchemii. Przykro mi, ale na temat Reptilii wiem mało, prócz tego co tu na forum.
No i jakoś prócz kilku osób, które stale widuję, wnioskuję, że Reptilia składa się z ok. 5-6 osób. Jak na mój gust. Nie wiem czy reszta śpi, czy wybyła w daleką podróż.
Na GW widuję jedynie Grald, Darkona, Namira, Sile i Luthriena, a i też Kasję i Meszugę. ( Edit drugi raz , zapomniałam o Bones )
Darkina też, ale nie wydaje mi się, by jakoś bardziej przynależał do gadziej społeczności. Ale mogę się mylić.
Reszty po prostu nie znam. Trudno się więc wypowiadać.

Ostatnio edytowany przez Gardya Basmiren (2009-01-25 12:51:09)

Offline

 

#4 2009-01-25 14:00:28

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

No to widzę,że jak na razie wszyscy za tymi ziemiami:) Panie chcą zostać kasztelankami??(no dobra Kalifkami też skoro pustynia:P)

Co do polityki no to...no nie prowadzimy wojen,spółkujemy z krasnalami,rozwijamy gospodarkę no...i dbamy o ekologię:) Kiedyś był do tego post z punktami polityki ale...zniknął:)Ale ja go tutaj jeszcze wkleję


Co do ludzi...no niestety Gard ma rację:( Reptilię tworzą tylko wymienione przez nie osoby (Drakin ma mało czasu na granie dlatego się nie udziela). Kiedyś było ans nieco więcej ale teraz nieco schudliśmy:/ Chodzi o to,że no mało osób gra gadami,Cesarstwo nas nie lubi (a ja nie lubię ich) i robi nam propagandę anty, na dodatek my stawiamy na fabułę ,mimo iż wielu gra tylko mechanicznie.Dlatego przyjmujemy każdego jak leci ,z braku kadry ale moim zdaniem też można by ograniczyć to przyjmowanie.Jeżeli większość opowiedziałaby się za tym to zawsze można pomyśleć o zwiększeniu rygorów przyjmowania nowych.

Offline

 

#5 2009-01-25 14:41:09

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kilka Pytań do graczy

A może dodatkowo więcej jakiś sesji, które zainteresowałyby graczy do grania jaszczurkami? Mnie osobiście rasa się podoba... ma wiele zalet, które można wykorzystywać... w niecodzienne sposoby .

Offline

 

#6 2009-01-25 15:05:03

Luthrien

Arcyszaman

6597839
Skąd: Piramida Maasaan
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 84
Punktów :   
ID: 330
Imię w grze: Luthrien Secrash

Re: Kilka Pytań do graczy

Gardya Basmiren napisał:

Mnie osobiście rasa się podoba... ma wiele zalet, które można wykorzystywać... w niecodzienne sposoby .

Na przykład podrywanie elfek na karczmie za pomocą łaszenia sie xDDD

Offline

 

#7 2009-01-25 15:08:49

Dżibrill

Starszy

status 5395348
1147433
Skąd: Jaszczurkowo.
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 40
Punktów :   
ID: 531
Imię w grze: Nurash
WWW

Re: Kilka Pytań do graczy

Taaaa, a ja to co? Darkon, koniec z nami i darmową sałatą!!

Co do ziemi.. Ja chciałam tylko opisać pustynię, bo na własnośc żadnej postaci jej dać nie mogę, bo to sie gryzie z trybem życia Letaa - gdyby pustynia byla ich, to zostalaby szybko zaludniona, a tak jedyny staly i jako tako trwajacy osrodek spoleczno-kulturowy i centrum ich religijnosci (zgola nieco innej od tej w Reptilii ze wzgledu na pomnijesze bostwa) to Al-Harath, a wiadomo, ze u nich to wladza troche inna i jeden jeszczur pelni kilka funkcji ;P

po za tym jak na razie wiekszosc jest rowniez za 2 punktem, wiec tez warto go przemyslec, bo branie tak byle kogo, zeby tylko bylo nas wiecej..no to troche nie fajne, bo jak przyjdzie co do czego to nie bedzie komu grac...

co do polityki.. jest ok, pasuje do "upadlej", malo licznej rasy, ktora teraz raczej trzyma sie z boku, bo jej czas przeminal (aczkolwiek jej przedstawiciele nigdy sie do tego nie przyznaja).. wiadomo male napady nigdy nie zaszkodza, ale to nic powaznego..


Luthrien napisał:

Na przykład podrywanie elfek na karczmie za pomocą łaszenia sie xDDD

tak swoja droga - nie znosze tego ;p

Ostatnio edytowany przez Dżibrill (2009-01-25 15:10:35)


"Wielką cywilizacje można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi wewnątrz."

Wrrr... chrup, chrup... mlask, mlask...

Offline

 

#8 2009-01-25 17:31:42

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

Sesje *drapie się po pysku*Dobra myśl...Chyba zorganizuje coś związanego z walką.Prawdę mówiąc od dawna mam też opis "Święta Przodków" przygotowany ale trudno było je zrealizować

Dżib nie opuszczaj mnie!Ze względu na stare dzieje i sałatę!!Poprawie się obiecuję


Hmm..w sumie to ja już mam dwa opisy miejsc,pracuję nad trzecim (dwa ręki Kasji są!!) i tylko Rada musiałaby się zgodzić wtedy moi drodzy aż 40 ziem do opisania i pustynia:) (oczywiście MG musieliby się też wypowiedzieć)


Bo w karczmie powinno być więcej samic do nagabywania nie same elfki!!

Offline

 

#9 2009-01-25 17:35:38

Grald

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 12
Punktów :   
ID: 3449
Imię w grze: Grald

Re: Kilka Pytań do graczy

Darkon napisał:

1.Ilu z was chciałoby opisać jakąś część Reptilii lub posiadać pole mapy na własność?
2.Czy jesteście za tym by przyjmować do Reptilii tylko osoby z profilem lub wymagać od nich profilu?
3.Co sądzicie o polityce jaką prowadzi nasze państwo?(Reptilia nie Polska:P)

więc....
1) chce pole, napisze opis (jakie to pole wszytko mi jedno, opisze to co dostane)
2) tak, jestem za przyjmowaniem osób tylko i wyłącznie kompetentnych (tworzenie sztucznego tłumu tylko dlatego że to fajnie wygląda będzie szkodzić, nie zaś pomagać. Jeśli zaś jakaś jednostka od nas będzie za przyjęciem jakiegoś tłuka, to tylko takiego którym da się manipulować)
3) jako szary obywatel nie wiem co się dzieje w gabinecie Lorda, ani na "gorącej lini" między księstwami


Darkon napisał:

spółkujemy z krasnalami

nie życzę sobie takiej polityki z moim udziałem.......

Luthrien napisał:

Na przykład podrywanie elfek na karczmie za pomocą łaszenia sie xDDD

na pal z nimi...

Offline

 

#10 2009-01-25 18:27:33

Akai

Starszy

Skąd: Lublin/Garwolin
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 46
Punktów :   
ID: 42
Imię w grze: Cesill

Re: Kilka Pytań do graczy

1. Pole a nóż mi się kiedyś przyda, opis... wybrzeże, dzielnica nag , co mi dasz o daj mi miasto a walnę taki kozacki opis że... (tylko jak będę miał czas ) ci łuski powypadają
2.JW
3. Nie podoba mi się za małą integracja z zwykłymi szarymi mieszkańcami , za słabo się reklamujemy, za mało się dzieje, wcześniej prowadziliśmy za dużo wojen w ty jedną z księstewkiem admina (this is sparta ). Reklama reklama jeszcze raz reklama

E Darkon co powiesz na sesje walczącą w stylu king of the hill miałem jako mg kiedyś to zoorganizować ale nie miałem zbytnio czasu


Podpis...... A na **** mi podpis


Trzeba walczyć z systemem

Offline

 

#11 2009-01-25 19:46:30

Dżibrill

Starszy

status 5395348
1147433
Skąd: Jaszczurkowo.
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 40
Punktów :   
ID: 531
Imię w grze: Nurash
WWW

Re: Kilka Pytań do graczy

Dobra Darkuś, to wracam ;p

a wlasnie, zroby sesje..taka epicka:D zeby wykorzystac wszystkie oddzialy + takie cos, co bylo daawno temu..polowanko :>


"Wielką cywilizacje można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi wewnątrz."

Wrrr... chrup, chrup... mlask, mlask...

Offline

 

#12 2009-01-25 19:49:17

Meszuga

Reptiliańczyk

6809675
Skąd: się wziął ten post?
Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kilka Pytań do graczy

1) Jak wszyscy to i ja. Mógłbym opisać coś gdybym miał czas.
2) Może jakiś teścik ze znajomości kultury.
3) Nie wiem co się dzieje, ale trochę ostry ten pakt z tymi piwożłopami (czyt. Krasnoludami).

Luthrien napisał:

Na przykład podrywanie elfek na karczmie za pomocą łaszenia sie xDDD

Elfki takie chude

Offline

 

#13 2009-01-25 22:15:17

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

Tak więc ja sądzę,że trzeba poruszyć temat ziem na zebraniu Rady.Sądzę też żebyście sobie wybrali jakieś pole i już gotowali opisy (tak mam dla nich miejsce w opisie księstwa,chciałem tam zrobić taki...atlas Reptilii)

Tak wojny było za dużo i to zdecydowanie.Przyznaje się mam głowę kąpaną w gorącej wodzie z żużlem i te całe "mordy masowe" nam na zdrowie nie wyszły.Tak jak mówi Akai i reszta..trzeba ściągać ludzi dobrych,a jak nie to zająć się też koedukacją młodych.Co do tego staram się grać sesje z tymi nowymi,co widzę w nich potencjał ale nie zawsze jest czas (i chęci)

Co do sesji...mam jąw planie.Co sądzicie właśnie o wojnie w starym stylu GW?Taka głupawa rombanka,każdy pisze co robi z NPC..tak jak kiedyś Zakon Paladynów (GROTH) miał tradycję robić z orkami aż wnerwili Drago?? (wiem nowym to nic nie mówi ale wierzcie mi gość był wpieniony tym,że taki paladyn rąbał po 20 orków na raz..to było śmieszne:P).Każdy by się nagrał,a i byłby konflikt bez ..strat że tak powiem.Z chęcią wezmę tam nawet rolę narratora:P

Offline

 

#14 2009-01-25 22:46:20

Dżibrill

Starszy

status 5395348
1147433
Skąd: Jaszczurkowo.
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 40
Punktów :   
ID: 531
Imię w grze: Nurash
WWW

Re: Kilka Pytań do graczy

eeee..jestem na nie! wole cos... subtelniejszego... ;p cos na wzor tego polowania w biednej dzielnicy jakiegos ssaczego miasta, pamietasz to Darkon? To byla dopieo sesja a i promocja bylaby niczego sobie albo zrobmy zapasy, hehehe:D


"Wielką cywilizacje można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi wewnątrz."

Wrrr... chrup, chrup... mlask, mlask...

Offline

 

#15 2009-01-26 10:32:57

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kilka Pytań do graczy

Jeśli mogę coś od siebie, Darkon jestem przeciwna takim sesjom. Kurcze, tak mi się fajnie z tobą piszę, a ty się chcesz zniżać do takiego poziomu... Nie mów, ze jaszczureczki to bezmózgie stworzonka, co ino rąbać potrafią?
Czyżbym się myliła??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.disneyxd.pun.pl