Forum Reptili

Forum księstwa Reptilia

Ogłoszenie

W swoim profilu w zakładce "Dodatkowe Pola" Możecie wpisać swoje ID i nick w grze. W ten sposób będzie wiadomo kto jest kto bo czasem po nickach można sie pomylić :P

#16 2009-01-26 10:36:44

Luthrien

Arcyszaman

6597839
Skąd: Piramida Maasaan
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 84
Punktów :   
ID: 330
Imię w grze: Luthrien Secrash

Re: Kilka Pytań do graczy

Bosh..ja se zażartowałem z tymi elfkami a tu mnie chcą już na pal nabić

Darkon a może zróbmy to co było kiedyś. Pamiętasz jak to w poprzedniej erze wszyscy narzekali że same gady na karczmie? ^^ Trzeba by to powtórzyć ^^ Sie zebrać całą kupą w jakimś czasie i bedzie łubudu

Offline

 

#17 2009-01-26 11:36:57

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

Lucek: To by było ciekawe Pamiętam tamte czasy.Młode kąsające wszystkich w karczmie i ludzi co chodzili po sali jak po polu minowym ,żeby nie nadepnąć czegoś co ci łeb odgryzie
Ogólnie pomysł jest ciekawy ale trzeba by to uzasadnić  jakoś,a po drugie ciekawe czy innym odpowiada

Gard: Nie,tak nie jest Gady są inteligentne i teoretycznie raczej zwierzęce niż bezmózgie Są tak zwierzęce jak my mamy w sobie humanizmu ,a tak "ludzkie" jak my zwierzęcy Po prostu dałem przykład pewnego rodzaju sesji która mogłaby nieco nas ukazać w innym świetle niż to pokazują ci z Azeloth (że my nic nie potrafimy i nic nie robimy..przyganiał kocioł garnkowi nie?) Zawsze zaś możemy coś innego urządzić. Tak jak mówi Dżib. Polowania w tamtej erze były dość...ciekawe:) To nie była durna sieczka,a odgrywanie zachowania przemyślanego (a nawet pożywiania się razem) Mój przykład to nie narzucenie czegokolwiek, to ja was pytam co wolicie i jak widzicie to wszystko Tak jak MG po sesji w realu pyta się czasami :"Czego ma być na sesjach więcej?" to teraz ja robię to samo. Pytam was o wasze zdanie i nie krępować się z jego wyrażaniem

Dżib: A wiesz,że teoretycznie gdzieś na forum jest temat o gadzim sporcie narodowym?Tej pelotce - połączeniu rugby z piłką nożną:P Poza tym mogą być i zapasy.Darkon ma na cel "nagrody" nieco mln odłożone specjalnie na takie okazje (zachęta pieniężna:P)
Polowanko....hmm....pamiętam pamiętam ale nie każdy lubi krwawą łaźnię tak jak my moja droga

Offline

 

#18 2009-01-26 12:07:14

Gardya Basmiren

Reptiliańczyk

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Kilka Pytań do graczy

Darkon - mnie zwykła siekanka i mordownia kojarzy się tylko z bezmózgimi istotami. Chyba taka moja ułomność. Bywa. Ale ja się na jaszczureczkach nie znam.

Offline

 

#19 2009-01-26 13:10:50

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

Nie no zależy co rozumiesz przez siekaninę

Offline

 

#20 2009-01-26 14:22:26

Muireann

Wyrocznia

6524907
Zarejestrowany: 2008-07-24
Posty: 70
Punktów :   
ID: 94
Imię w grze: Sile

Re: Kilka Pytań do graczy

Saganko nie zapominaj o mojej zatoce łącznie z Portem Handlowym I bardziej niż 'kasztelan' odpowiednią nazwą by był Namiestnik.
Ktoś ma pytanie do polityki? Słucham uważnie.
Jakiej akceptacji MG trzeba?

Offline

 

#21 2009-01-26 14:30:04

Dżibrill

Starszy

status 5395348
1147433
Skąd: Jaszczurkowo.
Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 40
Punktów :   
ID: 531
Imię w grze: Nurash
WWW

Re: Kilka Pytań do graczy

Taaak!! jestem jak najbardziej za karczma^^ zrobimy taka..zabawe...jak kiedys :>
Darkon ale takie polowanie nie było zwykłą sieczka, to była sieczka z klasa i to jaką! W dodatku z udziałem złych duchów pustyni takie polowanie jest naprawde fajne i pokazuje dwie strony jaszczurów.. albo chociaz zwykle polowanie na niedzwiedzia czy innego stwora..albo nagonka na varany, zbadanie starozytnej swiatyni jakiegos gadziego bostwa (Maasaan/Gorrog/inne)...no i ten sport narodowy:) duzo mozliwosci mamy^^

Ostatnio edytowany przez Dżibrill (2009-01-26 14:30:36)


"Wielką cywilizacje można pokonać od zewnątrz, dopiero gdy ulega rozkładowi wewnątrz."

Wrrr... chrup, chrup... mlask, mlask...

Offline

 

#22 2009-01-27 00:49:32

Darkon

Starszy

Zarejestrowany: 2008-07-26
Posty: 125
Punktów :   
Imię w grze: Sagarra

Re: Kilka Pytań do graczy

Ostatecznie jak mówiłem mam jeszcze opis dość obszerny święta gadziego jakie można odegrać Coś dla tych,co wolą mniej krwi,albo tylko taką na ołtarzach
A teraz tak na poważnie...gdybym urządził taki codziennik z "fabułą" do Reptilii to byliby tacy,co pisaliby w nim do końca żeby nie umarł ,a świadczył o nas i był dobrą zabawą?

Muir moja droga ja pamiętam,nawet bardzo pamiętam:) Pamiętam do tego stopnia,że przypominam iż to jedyny port naszej wyspy będzie i jak nie będzie ejgo opisu to się nie wydostaniemy z Reptilii ani do niej nie wrócimy:)

Akceptacji opisów ,tak przynajmniej słyszałem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anieme-naruto.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl www.disneyxd.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl